Loading...

Digitalizēšana

Digitalizēšana2019-10-17T11:09:09+00:00

Uzņēmums Depona ceļ tiltu starp analogo un digitālo.

Mēs palīdzam uzcelt tiltu starp analogo un digitālo. Ja vēlamā funkcija tirgū nav pieejama, mūsu sistēmu izstrādātāji, iespējams, var izveidot programmu, lai jūs iegūtu vēlamo funkcionalitāti.

Ja jums ir digitālās un fiziskās informācijas apvienojums, kas jums vajadzīgs jūsu darbībā, Depona palīdzēs apkopot un prezentēt šo informāciju.

Mums ir īpaši kompetenti un ar lielu pieredzi bagāti darbinieki. Tādēļ mēs varam digitalizēt principā visus informācijas nesēju formātus un veidus. Vai tas būtu neparasta formāta dokuments, rasējums, grāmata, mikroteksts, fotogrāfija vai vesels projekts — mums ir pieejamas iekārtas un personāls, kas var šo informāciju ieskenēt un piegādāt vēlamajā formātā.

Depona piedāvātā digitālā arhivēšana dod jums iespēju apkopot visu informāciju neatkarīgi no tā, vai tā ir pieejama digitālā vai fiziskā formātā. Jums kā klientam ir svarīgi, lai sensitīva informācija tiktu uzglabāta drošībā un ir ērti pieejama, kad tā ir nepieciešama.

Uzskatām, ka iespējamība arhivēt visu informāciju vienā vietā, kas nošķirta no pārējās servera darbības, ir priekšrocība. Mūsu arhīvu serveru stabilitāte un jauda ir izcila — tāpēc mēs jūtamies droši, ka spēsim nodrošināt jūsu digitālo arhīvu pārvaldi.

Sazinieties ar mums

Kontakt oss

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Papildu informācija

Dina kakinställningar för denna webbplats är satt till "tillåt kakor" för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för kakor eller om du klickar "Acceptera" nedan så samtycker du till detta.

Stäng