Uzņēmuma Depona AB uzņēmējdarbības koncepcija ir piedāvāt uzņēmumiem, organizācijām un valsts iestādēm augstākās kvalitātes fizisku, attālinātu arhivēšanas augstākā līmeņa pakalpojumu par pievilcīgu cenu.

Uzņēmums Depona A/S ir daļa no dokumentu pārvaldības grupas Depona. Mūsu fiziskie arhīvi atrodas Malmē (Malmø) Zviedrijā, tie atbilst mūsu klientu vajadzībām Baltijas jūra reģionā.

Grupai pilnībā pieder septiņi uzņēmumi Zviedrijā, Dānijā, Somijā un Latvijā. 2022. gadā grupas apgrozījums bija aptuveni 275 miljoni SEK.

Grupā strādā aptuveni 240 darbinieki.

Depona nodrošina augstākās kvalitātes pielāgotus arhivēšanas un dokumentu pārvaldības pakalpojumus. Mūsu pakalpojumi ietver visu veidu dokumentu, diagrammu un rasējumu administrēšanu.

Inovatīvo un pielāgoto administrēšanas pakalpojumu mērķis ir nodrošināt un vienkāršot arhivēšanu un dokumentu izguvi.

Depona koncentrējas uz uzņēmumu dokumentu pārvaldību, kā vienīgo darbības jomu, lai nodrošinātu tirgū labāko arhivēšanas un dokumentu pārvaldības pakalpojumu par konkurētspējīgu cenu gan apkalpošanas, gan kvalitātes un tehnoloģiju ziņā. Mūsu uzņēmuma sniegtie pakalpojumi ietver visu datu nesēju, tostarp papīra dokumentu, rasējumu, karšu, mikrofilmu, mikrofišu, rentgena uzņēmumu, dažādu digitālo datu nesēju un digitālo arhīvu arhivēšanu un pārveidi digitālā formātā.

Uzņēmumam Depona ir stabila ekonomiskā bāze, ko veido tā daudzie un atpazīstamie klienti, kā arī ekonomiski spēcīgais, ilgtermiņā strādājošais un atbildīgais īpašnieks.

Pēdējo desmit gadu laikā uzņēmumam Depona ir ticis piešķirts augstākais kredītreitings (AAA).

Uzņēmums Depona ir sertificēts kvalitātes vadības jomā saskaņā ar standartu ISO 9001 un vides pārvaldības sistēmu jomā saskaņā ar standartu ISO 14001.

Uzņēmuma Depona klientu loku veido dažādu lielumu uzņēmumi un organizācijas no dažādām nozarēm, sākot ar lielākajām starptautiskajām grupām, beidzot ar maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Depona citās valstīs

Depona.se

Depona.no

Depona.fi

Depona.dk