Loading...

e-Arhīvs

e-Arhīvs2019-10-17T11:09:15+00:00

Dokumentu arhīvs mākonī. Kad izlemsiet par kārtību un uzskaiti.

E-arhīvs ir profesionāls, mākonī balstīts, digitāls arhīva risinājums, kurā vienkārši var lejupielādēt savu informāciju un pārējo atstāt mūsu ziņā. Jūs varat lejupielādēt savu informāciju e-arhīvā. Jebkurā vietā. Jebkurā laikā.

Depona ir atbildīga par funkcionalitāti risinājumā, tostarp par pieejamību (servera darbspējas laiku), uzticamību un piekļuvi, apdrošināšanu un spēju nodrošināt dokumentus un datus.
Visi dati tiek glabāti mūsu pašu serveros un datu glabāšanas ierīcēs, un visi tie darbojas ar mūsu pašu programmatūras risinājumiem.

Augšupielādētie dokumenti nevar tikt rediģēti vai bojāti, jo tie atrodas e-arhīvā. Tie ir bloķēti, un tas garantē dokumentu autentiskumu.

e-arhīvs ir digitālais arhīvs un pakalpojums, kas ir saistīts ar citiem mūsu pakalpojumiem, piemēram, Visual Archive Office®. Pateicoties tam, ka visi dokumenti atbilst ES datu aizsardzības regulai, VDAR, e-arhīvs var būt solis ceļā uz jūsu organizācijas VDAR stratēģijas izpildi.

Sazinieties ar mums

Kontakt oss

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Papildu informācija

Dina kakinställningar för denna webbplats är satt till "tillåt kakor" för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för kakor eller om du klickar "Acceptera" nedan så samtycker du till detta.

Stäng