Fizisko un digitālo dokumentu arhivēšana ir mūsu specialitāte.

Visi uzņēmumi rada informāciju, kas ir jāsaglabā, visbiežāk tā ir nepieciešama paša uzņēmuma vajadzībām, saskaņā ar līgumiem, kā arī lai ievērotu normatīvos aktus.

Neatkarīgi no informācijas saglabāšanas nolūka ir ļoti svarīgi, lai tiktu samazināts bojājumu risks, lai būtu nodrošināts augsts drošības līmenis, lai pilnvarotās personas varētu ērti un nekavējoties piekļūt informācijai, kad tā vajadzīga, un lai informāciju varētu saņemt vēlamajā veidā — fiziski vai digitāli.

Lai pats uzņēmums varētu izveidot strukturētu un drošu arhīvu, ir vajadzīgi finanšu resursi īpašām telpām un atbilstošs darbinieks, lai uzturētu pienācīga līmeņa arhīvu.

Uzņēmums Depona ir specializējies arhīvu pārvaldē, un mūsu uzņēmumu grupa  jau 35 gadus nodrošina  uzņēmumiem arhivēšanas pakalpojumus, kuru pieprasījums nepārtraukti palielinās.

Mūsu daudzgadīgā pieredze rāda, ka arhivēšanā galvenais jautājums neatkarīgi no arhīva veida vai arhivēšanas laika ir strukturēts, klientam piemērots un drošs arhīvs. Pasūtīšanai ir jānotiek bez liekām formalitātēm, kas neprasa no pasūtītāja padziļinātas zināšanas, un procesam jābūt tik ērtam, lai arhivēšana un arhīva izmantošana būtu patīkama. Ja, pēc klienta domām, arhīvs ir ērti lietojams un drošs, mēs esam sasnieguši savu mērķi.

Likuma prasību attiecībā uz jūsu uzņēmumu interpretēšanu atstājam jūsu ziņā, bet mūsu interpretācija ir šāda – likumdevējs nosaka, ka uzņēmums neatkarīgi no darbības veida ir ilgtermiņā atbildīgs par to, lai uzņēmuma informācija būtu strukturēta, aizsargāta un viegli pieejama.

Taču, šķiet, augstākās prasības nosaka mūsu pašu klientu pasūtītāji un šo klientu klienti, tas ir, sabiedrība pieprasa, lai informācija tiktu apstrādāta, ievērojot augstu konfidencialitātes līmeni, un būtu ātri pieejama — tātad ir vajadzīgs labi sakārtots arhīvs neatkarīgi no tā, vai tas ir digitāls vai fizisks.

Ja vēlaties uzlabot arhivēšanas procesu un padarīt to  efektīvu, mēs labprāt palīdzēsim jums it visā, kas saistīts ar arhīvu pārvaldību — no ieteikumiem par failu formātiem, arhīvu kastēm,  dažu kastu arhivēšanas līdz visaptverošas arhivēšanas funkcijām.