Uzņēmums Depona nodrošinās jums arhīvu ideālā kārtībā.

Mums ir viss, lai jūsu arhivēšanas process būtu ērts un drošs.

Varam jums palīdzēt, sākot ar pašiem pamatiem, — iepakot un transportēt jūsu materiālus. Tas tiek reģistrēts mūsu tīmeklī balstītajā arhīva sistēmā Visual Archive®, kas ar unikālajām funkcionalitātēm ar attēliem un lietotājiem draudzīgu formātu padara arhivēšanu par izpriecu.

Programma Visual Archive® nodrošina pilnīgu jūsu arhīva kontroli. Pēc jūsu pieprasījuma mēs varam veikt visas jums nepieciešamās ar arhīvu saistītas darbības šajā programmā — no pasūtījumiem līdz izskatīšanai un iznīcināšanas apstiprināšanai.

Arhīva materiāli tiek glabāti drošās arhīva glabātavās.

Jūsu pasūtījumi parasti tiek izpildīti dažu stundu laikā.

Mēs parūpēsimies par iznīcināšanu un izsniegsim iznīcināšanas apliecinājumu.

Uzņēmums Depona sniedz jums pilnu pakalpojumu klāstu, nodrošinot racionālu, ērtu, savlaicīgu un vieglu arhivēšanas procesu no pirmās dienas līdz dienai, kad dokuments tiek pārstrādāts jaunā papīrā.

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu dažādām vajadzībām:

Visual Archive Office® ir visaptveroša arhīva apstrādes sistēma, kurā arhīva materiālus var izsekot no pirmās dienas līdz to iznīcināšanai — neatkarīgi no tā, vai tie ir iekšēji vai ārēji arhivēti —, izmantojot svītru kodus vai RFID atzīmes, kas piešķirti katrai mapei vai kastes etiķetei.

Arhivāra konsultāciju pakalpojumi dokumentu izpētei, inventarizēšanai un sagatavošanai, informācijas apstrādes plāni.

Projektu un īpašā skenēšana, lai digitalizētu, piemēram, līgumus, personāla lietas, rasējumus un tehnisko dokumentāciju.

Programma Digitalt Arkiv ļauj atslogot jūsu serveri un strādāt ikdienā, piemēram, ar klientu līgumiem.

Tādus arhīvu produktus kā kastes, aploksnes, etiķetes un  citus produktus, kas nepieciešami jūsu fiziskajiem dokumentiem.

Dublējumu lentes arhivēšana un apmaiņas pakalpojums, kurā saskaņā ar shēmu veidojam un izsniedzam dublējuma lentes arhīviem ar kontrolētu klimatu.

Sazinieties ar mums un jautājiet, kas jūs interesē, un mēs pastāstīsim vairāk!